Komentář: LR odpověď

Viťa | 10.5.2010 16:58
Rád odepisuji na adresné, podepsané příspěvky a děkuji, že Lenka si našla čas mi napsat. Odpovím na její námitky a budu s napětím čekat, zda je přijme, či, ne.
1. Za druhé zase opakuji, každý názor je podepřen vahou osobnosti autora a anonyma řadím mezi nepřijatelné zbabělce.
2. " Ono totiž je to také tak, že každý názor je také podepřen kvalitou toho kdo jej přednesl"
1. je moje citace a 2. od Lenky a je snad jasné že ta druhá citace se liší od první. Já používám výraz „vahou osobnosti autora“.
Každý z nás má hodnotový žebříček pro všechno i pro lidi, tedy osobnosti. Je snad nad míru jasné, že názor třeba, Lukáše Husáka není roven názoru Petera Božka.  Vyřknou-li tito dva odlišné názory, u mne se názor přikloní zcela na stranu Lukáše. Proto tvrdím, že v diskusi musím vědět, s kým mám tu čest, jedině tak mohu diskutovat. S anonymem se nedá diskutovat.
Já nepoužil výraz kvality, i když se to zdá být stejné, není to to samé. Každý člověk má svou kvalitu, a každý si tvoří svou vlastní stupnici kvality, protože jsme každý jinačí.
" S tím internetovým diskutováním (hlavně pod zprávami)- přišel jsem na to, že nejsem takový hlupák, abych to jen četl"
Čítával jsem diskuse pod internetovými zprávami, ale již tak nečiním, jelikož je to ztráta času a i ducha. Hrůza, kde jaký anonym pod nickem se tam povětšinou sprostě vybrkává. Jinak se to nedá nazvat. Málo který je schopen se podepsat pod to co do diskuse napsal anonymně. Tak jsem začal činit, jak jsem napsal- diskuse pod zprávami na internetu nečtu. Anonymní názor je k ničemu, ztráta času.
Nikoho nenutím číst, natož diskutovat o tématu císaře Josefa či Labutí. Jsem názoru, že je to téma zajímavější než oněch „slavných“ vidlí v R……. Mrzí mne, že jsi v těchto tématech nenašla nic, co by Tě oslovilo do diskuse.  Zase jsem zpět u osobnosti a její váze- velká osobnost dokáže diskutovat na více témat, než přízemní človíček bez osobnosti.
Píši tyto stránky jako takovou kroniku a možná po létech, zjistíš kvalitu té zprávy, jenž Tě nyní přivádí k úsměvu či pohrdání. Nenuť se, ale na ni k diskuzi.
I já mám otázku: proč ti vadí nekonkrétní označení  „hovádka“, když ti nevadí “hajzl“?


Nový komentář

Téma:
Jméno:
Notif. e-mail *:
Komentář:
[*1*] [*2*] [*3*] [*4*] [*5*] [*6*] [*7*] [*8*] [*9*] [*10*] [*11*] [*12*] [*13*] [*14*] [*15*] [*16*] [*17*] [*18*] [*19*] [*20*] [*21*] [*22*] [*23*] [*24*] [*25*] [*26*] [*27*] [*28*] [*29*] [*30*] [*31*] [*32*] [*33*] [*34*] [*35*] [*36*] [*37*] [*38*] [*39*] [*40*] [*41*] [*42*] [*43*] [*44*] [*45*] [*46*] [*47*] [*48*] [*49*] [*50*]   [b] [obr]
Odpovězte prosím číslicemi: Součet čísel jedenáct a jedna